چهارشنبه 1 اسفند ماه 1397


عضویت در کانال تلگرامعضویت در صفحه اینستاگرام

hikvision turbo hd 4.0

 
hikvision turbo hd 4.0
Hikvision دوربین مداربسته Turbo HD 4.0 را معرفی کرد

دوربین مداربسته Turbo HD 4.0 با فن آوری فشرده سازی ویدئو H.265 + Hikvision دارای کیفیت تصویر 8 مگاپیکسل تصویر را از طریق کابل کواکسیال استاندارد انتقال میدهد.

در تاریخ 20 آوریل 2017 Hikvision، پیشرو در جهان در زمینه محصولات و راه حل های بازاریابی دوربین مداربسته، اعلام کرد دوربین مداربسته Turbo HD 4.0 جدید خود را که عملکرد فوق العاده در نور کم و توانایی انتقال برق از طریق کابل کواکسیال و همچنین تصاویر ویدئویی 8 مگاپیکسلی بیش از کابل کواکسیال معمولی. جدیدترین نسل از محصولات Turbo HD 4.0 همچنین از فن آوری فشرده سازی ویدئو H.265 + جدید Hikvision استفاده می کند که صرفه جویی های شگفت انگیزی در مورد نیازهای پهنای باند و ذخیره سازی ایجاد می کند.

 

Hikvision اولین نسل دوربین های turbo hd خود را در سال 2014 معرفی کرد و دنیای دوربین های آنالوگ را تغییر داد. پس از سالها تنظیم و بهینه سازی این راه حل قدرتمند، Hikvision Turbo HD 4.0  یک انقلاب در ویدیو با کیفیت بالا و کارایی بالا را راه اندازی کرده است.

 

کیفیت تصویر 8 مگاپیکسل

اولین محصول توربو HD 4.0 به بازار عرضه می شود, دارای کیس دام, بولت, با لنزهای ثابت و متغیر  و DVR ها با خروجی HDMI 4K UHD است. دوربین های 8MP دارای بالاترین رزولوشن موجود در سیستم نظارت آنالوگ هستند. مدل های مجهز به قابلیت ثبت اختراع Hikvision بیش از Coax 2.0 (PoC) نیز به کاربران اجازه می دهد تا هر دو ویدئو UHD و برق را از طریق یک کابل کواکسیال منتقل کنند که باعث نصب سریع تر، ساده تر و ارزان تر با استفاده از زیرساخت های موجود انتقال دهند.

 

H.265 + صرفه جویی در پهنای باند و فضای ذخیره سازی

محدوده Turbo HD 4.0 نه تنها از استاندارد فشرده سازی ویدئو H.265 پشتیبانی می کند بلکه تکنولوژی ویدئویی H.265 + Hikvision را نیز ارائه می دهد. H265 + به طور قابل توجهی بهبود بهره وری کدگذاری را کاهش می دهد. کاهش پهنای باند مورد نیاز تا 75٪ کمتر نسبت به H.264، و گرفتن نیمی از فضای ذخیره سازی برای همان مقدار فیلم های ویدئویی. میزان بیت ریت کاهش می یابد، اما کیفیت تصویر بدون تغییر می ماند. H.265 + یک گام بزرگ در فشرده سازی ویدئو است و به معنی صرفه جویی در هزینه های ذخیره سازی برای کاربران است.

 

ثبت تصویر در نور خیلی کم

دوربین مداربسته Turbo HD 4.0 توانایی ضبط تصویر در نور فوق العاده کم Hikvision را دارند. با تکنولوژی منحصر بفرد نور کم Hikvision، این دوربین ها تصاویر ویدئویی شفاف و واضح را با نور کم به عنوان 0.003 لوکس ارائه می دهند.

تاريخ تنظيم: سه شنبه 10 بهمن ماه 1396
popuparchitect.com