چهارشنبه 1 اسفند ماه 1397


عضویت در کانال تلگرامعضویت در صفحه اینستاگرام

دوربین مداربسته colorvu هایک ویژن امکان ضبط تصاویر رنگی با کیفیت را در تاریکی امکان پذیر میکند.

 
دوربین مداربسته colorvu هایک ویژن امکان ضبط تصاویر رنگی با کیفیت را در تاریکی امکان پذیر میکند.
داستان از اینجا شروع میشود:

حدود ساعت 11 شب، پلیس یک تماس اضطراری دریافت کرد و به صحنه جرم رفت. یک حمله در یک پارک اتفاق افتاده است. با توجه به گفته قربانی، مهاجم مانند یک گدا لباس پوشیده ظاهر شد. قربانی هنگام وقوع حادثه از پارک به خانه برگشت، زمانی که مهاجم ناگهان به او حمله کرد، کیف پولش را گرفت و فرار کرد. پلیس صحنه را بررسی کرد اما اطلاعاتی در مورد مهاجم پیدا نکرد. از آنجا که در شب اتفاق افتاده، دوربین مداربسته در محله به طور موثر قادر به ضبط فیلم های قابل استفاده نبودند. هنگام بررسی ویدئو نظارت، تصویر تار و پر از نویز بصری است که برای تشخیص بد است.

امروزه به طور موثر برای حل این مشکل، دوربین های مجهز به فناوری Hikvision ColorVu به گسترش و افزایش قابلیت های نظارت به تاریکی، بالا بردن پوشش شب برای گرفتن تصاویر زنده رنگی که منجر به تعقیب مجرمان و افزایش ایمنی کمک میکند.

توانایی قدرتمند دوربین های Hikvision ColorVu برای ضبط جزئیات در نور کم از دو پیشرفت خاص در فن آوری های سخت افزاری, لنزهای پیشرفته و حسگرهای حساسیت می باشد. در مقایسه با لنزهای معمولی، لنزهای ColorVu با یک دیافراگم فوق العاده مجهز به F1.0 قرار دارند که اجازه می دهد نور بیشتری به لنز وارد شود تا روشنایی تصویر را افزایش دهد.

لنزهای دوربین Hikvision ColorVu همچنین دارای شیشه ای با پوشش ضد انعکاس گسترده (BBAR) و پراکندگی بسیار کم (ED) می باشند که برای کاهش شعله های نور و به طور موثر وضوح تصویر و اشباع رنگ تولید می شود. این فنآوری به طور موثر بر نوع اطلاعات کلیدی که توسط یک فلاش نور تولید می شود، غلبه می کند.

سنسور تصویر Hikvision ColorVu دارای بازده فوق العاده برای ثبت نور را نشان میدهند. آنها یک تکنولوژی حسگر پیشرفته دارای ساختار مجموعه ای جدید نور که به طور چشمگیری استفاده از نور را بهبود می بخشد. آزمایشات نشان می دهد که دوربین های ColorVu به طور مداوم تصاویر رنگی و شفاف را در پایین ترین سطح نور تولید میکنند. در عین حال، الگوریتم DNR 3D بر روی ISP کیفیت تصویربرداری بالا را تضمین می کند.


علاوه بر این، شرایط نور شدید در روند طراحی مورد توجه قرار می گیرد. دوربین های ColorVu با نور مادون قرمز مجهز شده اند، بنابراین زمانی که هیچ منبع نور وجود ندارد - حتی نور ستاره ای یا چراغ خیابانی - آنها می توانند تصویربرداری رنگی را تضمین کنند.

در حال حاضر این فناوری در دوربین های Turbo HD 5.0 and Easy IP 4.0 مورد استفاده قرار گرفته است.

تاريخ تنظيم: دوشنبه 4 تیر ماه 1397
popuparchitect.com