پنجشنبه 30 خرداد ماه 1398

دوربین مداربسته هایک ویژن گواهینامه استانداردهای مشترک را به دست می آورد

 
دوربین مداربسته هایک ویژن گواهینامه استانداردهای مشترک را به دست می آورد
هایک ویژن اعلام کرد برای دوربین های مداربسته سری DS-2CD3 و DS-2CD5
گواهی ضوابط مشترک برای ارزیابی امنیت فناوری اطلاعات ( اختصارات به عنوان معیارهای مشترک یا CC) را کسب کرده است. این نشان می دهد تعهد Hikvision به مشتریان جهانی در قابلیت اطمینان و امنیت سایبری است.


گواهینامه Common Criteria به عنوان یکی از استانداردهای بین المللی استاندارد (ISO / IEC 15408) در امنیت اطلاعات فن آوری عمدتا برای ارزیابی امنیت و قابلیت اطمینان محصولات یا راه حل های فناوری اطلاعات کاربرد دارد و همچنین بر حفاظت از اطلاعات شخصی متمرکز است. سازمان های دولتی و یا سازمان های دولتی از 28 کشور در قرارداد تشخیص مشترک (CCRA)، از جمله مشارکت تضمین اطلاعات ملی، وزارت دفاع ایالات متحده شرکت کرده اند. بسیاری از سازمان های شرکت همچنین از CC در تهیه های مربوطه استفاده می کنند.

دکتر وانگ بیین، مدیر اجرایی Hikvision گفت: "همزمان با تبدیل شدن به عصر شبکه و هوشمند، صنعت امنیتی با فرصت های بی سابقه ای از پیشرفت مواجه است، بلکه چالش های جدید است." Hikvision همیشه متعهد به توسعه محصولات امنیتی با کیفیت و ایمنی نوآورانه است. " آزمایشگاه شبکه و امنیت اطلاعات و بخش امنیت شبکه است.

به عنوان فرآیند مورد نیاز برای رسیدن به گواهینامه ، Hikvision با موفقیت ارزیابی دقیق انجام شده توسط آزمایشگاه Brightsight انجام شده است.
تاريخ تنظيم: چهارشنبه 18 مهر ماه 1397
popuparchitect.com