یکشنبه 27 مرداد ماه 1398

هایک ویژن نسل جدیددی از سیستم های اعلام سرقت خود را با نام AXHub رونمایی کرد.

 
هایک ویژن نسل جدیددی از سیستم های اعلام سرقت خود را با نام AXHub رونمایی کرد.
هایک ویژن اخبار جدیدی از جدیدترین محصول را منتشر کرده است که در آن نمونه های امنیتی، سیستم اعلام سرقت AXHub معرفی شده است.

بخشی از Hikvision AX Series، سیستم بیسیم با نام تجاری جدید، به طور شیک برای هر مکان تجاری و مسکونی، با امکان یکپارچه سازی اتصال امنیت و ویدئو در یک پلتفرم، را پشتیبانی می کند.

جیانگ فنگ زه (Jiang Feng Zhi) گفت : Hikvision پیشگام انقلاب یکپارچه سازی برای سیستم های امنیتی است که امکان تایید هویت HD از حوادث، کنترل از راه دور را فراهم می کند.

ویدئو و سیستم نفوذ در یک پلت فرم

این همکاری پیشرفته فن آوری ها در یک پانل کوچک، جمع و جور و محرمانه ارائه می شود که روش های چند پیکربندی، کنترل کامل و راه اندازی را با استفاده از دستگاه های هوشمند Hik-Connect و iVMS و همچنین تأیید صحت ویدئو از طریق کنترل ورودی انقلابی به عنوان سرویس (IVaaS) فراهم می آورد .


در جایی که دیگر روش های تایید ویدئو در بازار بر روی ارسال تصاویر با کیفیت پایین با کیفیت ثابت برای تأیید حوادث مستلزم پیوستن IVaaS قبلا سیستم های ویدئویی و مزاحم را به یک پلتفرم جداگانه متصل می کند، در صورت زنگ یک کلیپ 7 ثانیه ای ایجاد می کند؛ 5 ثانیه قبل از زنگ هشدار، و 2 ثانیه پس از زنگ هشدار.برای رسیدن به این هدف، دو گزینه وجود دارد. از طریق ابر، یا ابتکاری اتصال به دو دوربین به طور مستقیم به AXHub برای تأیید صحنه های ویدئویی در هیئت مدیره.

برنده جایزه فن آوری های نفوذ

این سیستم پشتیبانی از 32 ورودی بیسیم را دارد که شامل آشکارسازهای داخلی و خارجی، مخاطبین، کلیدواژه ها، حسگرهای ایمنی زندگی و خیلی چیزهای دیگر است.


محدوده بی سیم وسیعی از دستگاه های نفوذ فناوری های نفوذ برنده جایزه، اثبات شده و اختراع شده، برای اعتماد کامل و آرامش ذهن، با نصب آسان با استفاده از شاخص های قدرت سیگنال و یک فشار برای یادگیری است.
تاريخ تنظيم: دوشنبه 23 مهر ماه 1397
popuparchitect.com